شیوه نامه جذب نیرو 96

وب سایت کمیته پژوهشی

تقویم فارسی

 
پنجشنبه
1396
فروردین
10
 

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز725
mod_vvisit_counterاین هفته7730
mod_vvisit_counterاین ماه63633
mod_vvisit_counterکل بازدیدها3444023

حاضرین در سایت

ما 92 مهمان آنلاین داریم

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از جدیدترین مطالب آگاه میشوید.پيام عيدانه وزير آموزش و پرورش به دانش آموزان كشور: مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط حسن موردی   
شنبه, 28 اسفند 1395 ساعت 22:19

سلام فرزندانم. خوشحالم  فرصتي فراهم آمد تا در روزهاي پاياني زمستان، به بهانه بهار، با شما حرف بزنم.

اين روزها مرا به ياد سال ها قبل مي اندازد، روزهايي كه مثل شما به مدرسه مي رفتم و روي نيمكت مي نشستم.

احساس شما را در اين روزها، خوب مي فهمم، زيرا به خوبي آن را تجربه كرده ام و مي دانم با نزديك شدن به عيد، يك حسّ دوگانه به سراغ آدمي مي آيد، از يك سو حس دلهره از تمام شدن تعطيلات و روبه روشدن با روزهاي سال جديد و حجم    نگراني ها، درس ها، تكليف ها و انتظارات. پدر و مادرهايمان انتظار دارند، يك سال به واسطه بزرگ تر شدن، عاقل تر شده باشيم، معلم ها انتظار دارند تمام درس هاي عقب افتاده ، مشق هاي فراموش شده و واحدهاي كم كارشده را در سال جديد جبران كنيم . حسّي كه در آن روزها مرا كمي مي ترساند و شيريني تعطيلات را  برايم تلخ مي كرد.

اما خوب يادم هست كه حسّ ديگري هم بود كه مثل باران بي امان بهاري، مثل يك چشمه جوشان، اين دلهره ها و تلخي ها  را مي شست و با خود مي برد. اين حس با هواي خوب، با عطر گل ها، با باران، با نسيم، با پرنده ، با درخت، با زندگي و...مي آمد . به هر حال؛ بهار چه  بخواهيم و چه نخواهيم، اين پيام را  به جان، روح ، قلب و چشم هاي ما مي رساند.

ما در هواي پاك بهاري، بهتر مي بينيم، بهتر نفس مي كشيم، بهتر مي شنويم، بهتر حس مي كنيم، چرا كه طبيعت يك تازگي خاصّ دارد كه ما را با خود مهربان تر مي كند، پس چرا ما خودمان مهربان تر نشويم و از طبيعت درس نگيريم؟

من هم مثل شما مي انديشم؛ كه يادگيري، فقط دركتاب هاي درسي و چهارديواري مدرسه خلاصه نمي‌شود..

بهترين درس ها را بايد از زندگي بياموزيم، از طبيعت، از انسان ها و از كتاب هايي كه دنياهاي جديد را به ما نشان مي دهند، كتاب هايي فراتر از كتاب هاي درسي. پس اگر بخواهيم، مي توانيم آن چنان درس هايي از زندگي در بهار بياموزيم كه معلم ها و پدر و مادرهاي ما نيز از اين آموخته ها، شگفت زده شوند و حتي با رغبت و علاقه از ما بياموزند .

آموختن يك اتفاق دو سويه است نه يك سويه، در همين جا به عنوان يك معلم آماده ام از شما فرزندان دانش آموزم درس بياموزم، من اين را از بهار آموخته ام ...

آخرین بروز رسانی در شنبه, 28 اسفند 1395 ساعت 22:24
 
بهره برداری از سالن ورزشی مجتمع خدیجه کبری(س) مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط hh   
شنبه, 28 اسفند 1395 ساعت 13:19

سالن اجتماعات مجتمع خدیجه کبری (س) با تلاش همکاران به کفپوش ، وسایل و تجهیزات ورزشی مجهز و در آستانه سال جدید برای استفاده دانش آموزان و همکاران مورد بهره بهرداری قرار گرفت.

 
تبریک میلاد حضرت فاطمه مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط hh   
شنبه, 28 اسفند 1395 ساعت 13:17

 
موفقیت دانش آموزان در مزحله اول المپیاد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط hh   
شنبه, 28 اسفند 1395 ساعت 13:14

در مرحله اول المپیادهای علمی دانش آموزان هفده نفر از دانش آموزان مجتمع های آموزشی تحت پوشش سرپرستی امارات موفق به راهیابی به مرحله دوم شدند. این تعداد از دانش آموزان بیش از 50 درصد از کل شرکت کنندگان را شامل می شود.ضمن آرزوی موفقیت برای دانش آموزان گرامی در مرحله دوم از تلاشهای همکاران ارجمند در آماده سازی دانش آموزان تقدیر می گردد.

 
تبریک سال نو مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط hh   
شنبه, 28 اسفند 1395 ساعت 10:50

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 1 از 111

نظرسنجی

میزان رضایت شما از سایت؟
 

ورود/عضویت در سایتورود
عضویت


حدیث روز